Sıkça Sorulan Sorular - Özgür Bilgisayar | Diyarbakır
Onarıma onay vermediğiniz sürece , yapmadığımız bir tamirat tan tespit ücreti adı altında hiçbir ücret talep etmemekteyiz. Servisimizdeki cihazının onarımına onay vermeyen müşterimiz , yalnızca Servisimizden kendisine iade olarak gönderdiğimiz cihazının Kargo ücretini öder. Onarılan cihazlarda ise tabii ki servis ücreti almaktayız. Servis ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz..
Kargo ile gönderebilirsiniz
Kendiniz getirebilirsiniz
Bizi arayarak yerinde servis hizmeti alabilirsiniz..
Banka Havalesi
Kredi Kartı
Nakit Ödeme
İdeal arıza tespit süresi 1, maksimum arıza tespit süresi 2 gündür. İdeal onarım süresi 2, maksimum onarım süresi 7 gündür. Ürün onarımında kullanılacak parça stok da yok ise tedarik süreci müşteriye bildirilir ve bu süre onarım süresine eklenir.
Arızası belli olan ürünler için randevulu hızlı servis hizmeti sunulmaktadır. Hızlı servis hizmeti ile cihazınıza aynı gün veya ertesi gün kavuşabilirsiniz.
Ürünlerimizde garanti süresi 2 yıldır. Ürünlerin garanti şartları, her ürünün kendi kullanım kılavuzlarında belirtilmektedir. Olası ürün arızalarında, bizimle irtibata geçerek çözüm talebinde bulunmanız yeterlidir, yazılım veya farklı bir uygulama ile çözüm sağlanamaması halinde, karşılıklı onaydan sonra ürününüzün değişimini sağlarız.

E-Bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.