Hakkımızda - Özgür Bilgisayar | Diyarbakır
Hakkımızda

Hakkımızda

Zengin ürün stoğu, avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleriyle Özgür Bilgisayar bölgedeki liderliğini bölge dışına taşımaya devam ediyor.

Bilgisayar ve Bilgisayar Sarf Malzemeleri, Tablet Tamiri, Notebook Tamiri, Yazıcı Toner Dolumu & Tamiri, Ticari Yazılımlar, Güvenlik Sistemleri , Server (Disksiz) Sistemi Kurulumu ve daha bir çok ürün ve hizmetlerle çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz.

Türkiye'nin lider markalarıyla olan bayilik anlaşmalarımız size her türlü çözümü sunmak için giderek artıyor. Sizede ihtiyacınız olan ürün yada hizmeti avantajlı ödeme seçenekleri ve en ucuz fiyat garantisiyle almak için firmamıza davet ediyoruz.


Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Müşterilerimize IT konularında hizmet sunabilmek amacıyla 2012 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Müşterilerimizin bilgisayar servisi maliyetlerini düşürmek, yerinde teknik servis hizmeti vermek, zaman kaybını minimuma indirmek ve güvenli bir servis ağı sağlamayı kendine prensip edinmiştir.

Özgür Bilgisayar bir çok firma ve markanın özel servisi olup, ürünlerinizi yetkili servislere nazaran çok daha uygun maliyetle tamirini ve bakımını yapmaktadır.
E-Bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.