Web Tasarım - Özgür Bilgisayar | Diyarbakır
Web Tasarım

Web Tasarım

Yeni Web Teknolojisi; Özgün, dinamik, yönetilebilir, mobil uyumlu web sitesi tasarımı yapıyoruz. Siz Hayal Edin Biz Hazırlayalım! Hemen bir web site sahibi olmak için bize ulaşın! Size en uygun web siteyi yapalım!

Diyarbakır Web Tasarım Firmaları arasında en kurumsal, profesyonel, yönetilebilir web sitesi tasarımı yapan Özgür Bilgisayar, işletmelere istedikleri gibi web sitesi tasarımı hazırlamaktadır. Bulunduğunuz iş sektörüne uygun bir tasarım, yazılım çalışması yapıyoruz.


%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Web tasarım yapımında sektörünüzü analiz eder ve bu doğrultuda iş planı yaparız. Müşterinin isteklerini tam olarak yerine getirmek ve memnun etmek önceliğimizdir.

ETKİLİ TANITIM

İşinizle ilgili doğru, etkili ifadeler kullanarak anlaşılmanızı sağlarız. Ürün, hizmet tanıtımı görsel ve metin yazılarla tam olarak bütünleştiririz.

MÜŞTERİ EDİNİMİ

Günümüz teknolojisine uygun bir web sitesi bulunabilir yapıda olmalıdır. Yeni müşteri edinmede etkin bir role sahiptir..

100% RESPONSIVE TASARIM

Gelişen teknoloji cihazlarına uygun tasarım hazırlarız. Mobil, tablet, masaüstü, dizüstü cihazlara uygun görüntülenebilen web tasarım hazırlarız.

DİNAMİK YAZI FONTLARI

Her birey yada kurum’a özel dinamik yazı fontları kullanırız. İmajınıza en uygun formatta tasarım ve yazı fontu hazırlanır. Sitenizin modern, dinamik yüzünü ortaya çıkarırız.

EN GÜNCEL YAZILIM

Web sitesi yazılımının güncel, hızlı, dinamik olmasının gerekliliği son sürüm yazılımlar kullanılarak geliştirilmesidir. Her zaman güncel web yazılımlarıyla çalışırız.

UZMAN EKİP

Web sitesi tasarım işi tamamen uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır, sitenin görsel arayüz tasarımı grafiker uzmanlarca yapılır ve yazılım uzmanlarınca bütünleştirilip tamamlanır.

İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ

Web sitenin logo, banner, sayfalar, haberler, referanslar, iletişim bölümlerinin tümünü düzenleyebilir ve yeniden eklemeler yapabilirsiniz.
E-Bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.