Üçgen Oyun Arşivi - Özgür Bilgisayar | Diyarbakır
Üçgen Oyun Arşivi

Üçgen Oyun Arşivi

Üçgen Oyun Arşivi Nedir, Avantajları Nelerdir ?

 

Essiz Özellikleri Barındıran Sistem

Oyuncunun oyunlardaki takma adını değiştirebilmesi, oyun kaydı yapabilmesi, beğeni, hit ve hata kayıtları oluşturulabilmesi gibi pek çok özelliği barındırmaktadır.

Oyun Güncelleme Sistemi

Sistem yöneticisinin kontrolünde tek tuşla tüm online oyunların güncellemeleri başlatılarak kısa süre içinde tüm bilgisayarlar güncel hale gelir.

Eğlencenin ve Taleplerin Üst Noktası

40’tan fazla Online ve 700’den fazla güncel, sorunsuz, tamamıyla tek tek ilgilenilmiş oyunlar ile eğlence ve müşteri memnuniyetini zirvede tutar.

Performans ve Stabilite

Oyun arşivi kullanırken rahat bir nefes alındığı ve %30’a yakın müşteri farkındalığı yaşandığı kullanıcı istatistikleri ile güzel sonuçlar vermektedir.

Müşteri ve Yönetici Memnuniyeti

Gösterişli arayüzü ve basit kullanımı ile müşterileri memnun ederken yöneticisi için kolay oyun ekleme, oyunlar için videolar ve iconlar ilave edebilme, düzenleyebilme gibi pek çok avantajı barındırmaktadır.

Kullanım kolaylığı

Müşterilerin memnuniyetini ve yöneticinin rahatlığını arttıran sistem sayesinde iş yükü hafifler ve gelişen teknolojisi ve sorunsuz desteği ile işleri kolaylaştırır.


Üçgen Oyun Arşivi


Üçgen Oyun Arşivi; Her yıl yenilenen bir yapıya sahip olup ilk satın alımda ömür boyu kullanım hakkı sunan lisans hizmeti bulunmaktadır. Yeni gelecek versiyonu temin etmek isterseniz, geçiş için makul bir bedel ödemeniz gerekmektedir.
E-Bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.