Güvenlik Sistemleri - Özgür Bilgisayar | Diyarbakır
Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri

Eviniz veya iş yeriniz için en büyük tehlikeler soygunculuk ve yıkıcılık gibi saldırılardır. Bu nedenle mülkünüzü koruyabilmek için son sistem güvenlik önemlerini almalı ve teknolojiden faydalanmaya çalışmalısınız. Güvenlik kameralarının doğru yerleştirilmesi ve video gözetim sistemleri güvenliğinize ekstra katkı sağlayacaktır.

Özgür Bilgisayar olarak size çok çeşitli türlerde güvenlik kamera sistemleri ve çözümleri sunabiliriz. Böylelikle evinizi ve iş yerinizi dilediğiniz ekranlardan takip edebilirsiniz. Güvenlik kamerası uzmanlarımız ihtiyaç duyduğunuz şekilde güvenlik kameralarını yerleştirecek ve size maksimum güvenlik için doğru tasarımı sunacaktır.

 

Ticari Güvenlik Kamerası Sistemleri

 

Sektörünüz ne olursa olsun güvenlik kameraları yerleştirildikleri alanları sürekli izleyerek güvenliğinize ekstra katkı sağlayacak ve ilgili bölgede yaşanan olayları kayıt altına alacaktır. Güvenlik kameralarını ofise veya bina dışına koyarak içeri izinsiz girişleri engelleyebilir ve bu tür olayları yakalayabilirsiniz. Güvenlik kameraları sık sık çalışanları takip etmek için ve sigorta hasar yükümlülükleri için de kullanılabilmektedir.

Özgür Bilgisayar, Diyarbakır'da pek çok ticari müşteriyle çalışarak onlara işletmelerine yönelik güvenlik çözümleri sunmuşlardır. Güvenlik kamerası hizmetlerimizin içerisinde sistemleri tam planlama, kameraları doğru konumlara yerleştirmek, kameraları yükleme ve izleme imkanının sunulması gibi servisler yer almaktadır. Bununla birlikte isteğinize bağlı olarak güvenlik kameralarınızın tamirini veya bakımını yapabiliriz.

 

Konut Güvenlik Kamerası Sistemleri

 

Özgür Bilgisayar olarak size kapsamlı konut güvenlik kamera sistemleri ve hizmetleri sunabiliriz. Ev sahipleri için mülklerini ve ailelerini korumak son derece önemlidir. Güvenlik kameraları size ekstra rahatlık ve huzur sunar ve soyguncuları olabildiğince evinizden uzak tutar.

Eviniz için doğru kamera sistemini seçmenize yardımcı olabilir ve sorun yaşamanız durumunda neler yapabileceğinizi size detaylı bir biçimde anlatabiliriz. Profesyonel ekibimiz güvenlik kameralarını ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklerle birlikte kurarak size yardımcı olabilecektir.

 

Güvenlik Kamerası Türleri Ve Özellikleri

 

Güvenlik kamera sistemlerinin içerisinde güvenlik kameraları, dijital video kaydediciler veya ağ video kaydediciler ve takip yazılımları yer alır. Özgür Bilgisayar size yönelik en uygun çözümü en kaliteli ekipmanlarla sunmaya çalışır. Güvenlik kameraları açısından çok farklı kameralar bulunmaktadır:

 

  • Bullet Kameralar
  • Dome Kameralar
  • PTZ Kameralar
  • Gizli Kameralar

 

Bunlara ek olarak ihtiyacınıza yönelik kameralar bulunabilmektedir. Size her zaman yüksek kaliteye sahip olan markalara ait kameraları kullanmanızı tavsiye ederiz. Hikvision, Bosch, Axis, Pelco, Panasonic, Neutron, Spy, Sony ve Toshiba gibi markaları kullanmak güvenliğiniz için çok daha iyidir.

Güvenlik kameralarının çok farklı özellikleri olabilmektedir. Bazıları HD görüntü sunarlar. Bazıları geniş açı lensleriyle çok daha geniş alanları izleyebilirler. Gece görüşü için kızılötesi özelliğe sahip olan kameralar bulunmaktadır. Bir ağa bağlanabilen kameralar bulunmaktadır. Akıllı telefonlardan kontrol edilebilen özelliklere sahip kameralar vardır. En önemlisi tüm hava koşullarında çalışabilecek donanımsal özelliklere sahip kameraların bulunduğunu unutmamalısınız.

 

Güvenlik Kamerası Kurulumlarında Uzman Hizmet

 

Eviniz veya işiniz için bir kamera sistemi seçerken aklınıza gelmesi gereken belirli sorular bulunmaktadır. Hangi tür kamera kullanılacak? Görüntüler nerede kaydedilecek? Görüntüler nasıl takip edilecek? Görüntülere nasıl erişilecek? Güvenlik kamerası kurulumlarında uzmanlığını kanıtlamış olan ekibimiz aklınızdaki tüm bu sorulara bulunduğunuz konum ve amacınız doğrultusunda uygun cevaplar bulabilecektir.

Evinizi korumak isteyebilirsiniz, bir ticari mükellef olarak güvenliğiniz ve sigortanız için kapsamlı bir güvenlik kamerası sistemine saahip olmak isteyebilirsiniz. Bize ulaşırsanız size bu konuda yardımcı olabiliriz.
E-Bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.