CCBoot Disksiz Sistem - Özgür Bilgisayar | Diyarbakır
CCBoot Disksiz Sistem

CCBoot Disksiz Sistem

CCBoot Disksiz Sistem

CCBoot; okul, hastane, ofis, internet kafe gibi çok sayıda bilgisayar barındıran iş yerleri için idelan olan, bilgisayarları virüslerden ve truva atlarından uzak tutan, her yeniden başlatmadan sonra temiz bir sistem geri yükleyerek ağ üzerinden çalışan disksiz önyükleme sistemidir. Bilgisayarlarınızdaki sabit disk ihtiyacını ortadan kaldırarak tek bir sunucu üzerinden tam bir kontrol mekanizması oluşturmaya yarar.

Üçgen Oyun Arşivi Yazılımı; İnternet Kafelerin tüm oyun ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde, online oyun güncellemeleri, oyunların hit ve raporlama imkanı, oyuncu adı sistemi, oyun kayıt sistemi ve çoklu dil desteği gibi pek çok konuda profesyonel yapısıyla çalışanların ve iş yerinin yükünü hafifletmek ayrıca en önemlisi güncelleme sorunlarını ortaradan kaldıran sorunsuz bir sistemdir.

CCBoot Nedir, Avantajları Nelerdir ?

Tüm yazılım ve Donanımlara Uyumlu

CCBoot yazılımı farklı donanımlar ve farklı işletim sistemleri olsa dahi tümünü aynı işlem merkezi içinden kontrol etmeye olanak vermektedir.

Ekonomiye Katkı Saglar

Sunucu bilgisayarları hariç hiç bir bilgisayarda sabit disk ihtiyacı olmadığı için her bilgisayar için en az 150 TL den başlayan kârlar elde edilmiş olur.

Büyük Disk Kapasitelerine Destekli

Sunucu üzerinde 32 Terabyte kapasiteye kadar disk desteği ile her türlü dosya paylaşımı gerçekleştirilebilir. İşlecmilerinizde bu diskleri kullanıma sunabilirsiniz.

Performans ve Stabilite

Diskli sistemlere nazaran Gigabit Ağ alt yapısında çalışan sistemlerde disk arızaları ve dosya problemleri yaşatmadığından daha verimli hizmet sunar.

Her türlü oyun ve yazılım ile uyumlu

Oyunlar, Paket Yazılımlar veya tasarım programları gibi her türlü yazılımı sorunsuz olarak çalıştırabilme kapasitesindedir.

Kendini yenileyen Teknoloji

Her ay güncellenen içeriği ile kullanıcı dostu olan yazılım yaşanacak sorunlarda ve ihtiyaç olan geliştirmelere kısa sürede cevap verebilmektedir. 

 

Sunucu Sistem Gereksinimi nedir ?

CCBoot Yönetim Yazılımı ve Üçgen Oyun Arşivi aynı sunucu üzerinde barınabildikleri için birden fazla sunucu organizasyonu yapılması gerekmemektedir.

Yazılı değerler minimum sistem gereksinimleridir.

 30 Bilgisayara Kadar

İşlemci : Intel Core i3
Ram : 12 Gb
Anakart : 4 Adet 6Gpbs Sata Portlu
SSD : 3 Adet 120 Gb SSD
HDD : 6 Tb Performans

 

60 Bilgisayara Kadar

 

İşlemci : Intel Core i5 +

Ram : 32 Gb +

Anakart : 6 adet 6 Gbps Sata Portlu

SSD : 2adet 120Gb 1 Adet 240Gb (500/500mbs +)

HDD : 6 Tb Performans +


Satın alım ve Lisans süreci

CCBoot Yönetim Yazılımı; istemci bilgisayar adedine göre ömür boyu lisans saip olunan bir sistemdir. Lisans alımınızın ardından 1 yıl süre ile oluşturulacak tüm güncellemelere ve uzak destek hizmetine ücretsiz sahip olurken, 1 yıldan sonra güncelleme ve destek talebinde bulunmak isterseniz yükseltme bedeli ödemeniz gerekmektedir.
E-Bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.